Pracownia psychologiczna w Limanowej

Badania psychologiczne i psychotechniczne, konsultacje i diagnoza psychologiczna

Nasza pracownia od 2008 r. oferuje olbrzymi zakres usług z obszaru psychologii transportu i medycyny pracy, a także pomocy psychologicznej.
W pracowni przeprowadzamy badania psychologiczne i psychotechniczne (psychotesty) kierowców, konsultacje i diagnozę psychologiczną, psychoterapię oraz badania na potrzeby medycyny pracy.
Zapewniamy profesjonalną pomoc i opiekę psychologiczną. 
Przychodząc do nas, nie musisz wiedzieć, która z tych form będzie dla ciebie najlepsza – ustalimy to razem w ramach konsultacji psychologicznych.
  
Pracownia zapewnia :
 
  • badania psychologiczne i psychotechniczne (psychotesty) dla kierowców i operatorów,
  • diagnoza i konsultacje psychologiczne (mobbing, adhd, i in.),
  • psychoterapia indywidualna i grupowa (lęki, psychozy, i in.),
  • terapia małżeńska oraz rodzinna (separacja, rozwód, i in.),
  • szkolenia genogramowe i z funduszy unijnych,
  • orzecznictwo z medycyny pracy. 

Pracownia psychologiczna Beata Leśniak stosuje tylko rzetelne testy zatwierdzone przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz profesjonalna aparatura spełniająca najwyższe standardy w zakresie badań psychologicznych kierowców: aparat Piórkowskiego, aparat krzyżowy, stereometr, tablice poppelreutera, wirometr, ciemnia kabinowa z pierścieniem landolta i noktometrem. Dysponując tym nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem, jesteśmy przygotowani do przeprowadzania wszelkich potrzebnych badań. W ten sposób zapewniamy najwyższą jakość usług. 
 
Nasza pracownia mieści się w przyjaznym, nowoczesnym budynku.
Dobra lokalizacja oraz znajdujący się tuż obok duży parking znacznie ułatwiają dotarcie do nas.
Działamy pod adresem: ul. Żwirki i Wigury 3, Limanowa ( budynek " Medyk ", parter, pok. nr. 1 ) - tel. 504 275 721 lub 660 561 709.
  
Firma posiada zezwolenie Marszałka Województwa Małopolskiego do wykonywania badań w zakresie psychologii transportu po spełnieniu wymogów formalnych czyli : m.in. ukończenia studiów podyplomowych z zakresu psychologii transportu -  (nr wpisu 55/2009).

To wszystko w połączeniu z kwalifikacjami i doświadczeniem kadry zapewnia wysoką jakość wykonywanych badań oraz przyjazną, miłą atmosferę
 
Do korzystania z naszej oferty serdecznie zapraszamy zarówno osoby fizyczne jak również podmioty prawne.
 
Skontaktuj się z nami: Limanowa, ul. Żwirki i Wigury 3 - (parter, pok. nr 1)
telefon
504 275 721
660 561 709